REİKİ

KOZMİK TEMİZLİK ENERJİSİKOZMİK TEMİZLİK ENERJİSİ


 Kozmik Temizlik Enerjisi, ruhumuzun kutsal alanlarını temizler. Zihin, beden, ruh, enerji bedenleri, aura, çakralar ve kalbi arındırır. Yaratıcınızla iç birliğinize engel olan herşey kutsal alanınızdan dışarı atılır. Kaynak bizi huzur ve sevgi ile dolduracaktır.Kozmik Temizlik Enerjisi ile yapılabilecek çok fazla şey var ve bir limit yok! Sağlık, mutluluk, iş, sevgi, bolluk bereket, aşk vb. Hayatınızda deneyimlemenize ya da daha fazlasının oluşmasına engel olan herşeyi kolayca temizleyebilir, arınabilirsiniz. Bu sistemin en önemli özelliği arınmanın – temizliğin tek bir boyutta değil bütünsel olarak; beden, zihin, bilinç, bilinçaltı, ruhsal düzeyde, kalpte, enerji bedenleri, düşence fo...rmları, çakra sistemi ve aurada gerçekleştiğinden sonuçlar kolay ve hızlı bir şekilde gelişmektedir. Limitlerinizden kurtularak yapabileceklerinizi görün.

Zihnimiz, beden ve ruh, enerji bedenleri, aura, çakralar ve kalp bunların hepsi bizim en özel kutsal alanımızı oluşturur. Kozmik Temizlik Enerjisi, ruhumuzun kutsal alanlarını temizler. Zihin, beden, ruh, enerji bedenleri, aura, çakralar ve kalbi arındırır. Yaratıcınızla iç birliğinize engel olan herşey kutsal alanınızdan dışarı atılır. Kaynak bizi huzur ve sevgi ile dolduracaktır.
Kozmik Temizlik Enerjisi uyumlamasının bir amacı da kutsal alanımıza yeniden sevgi, şifa, erdem, övgü, şükür ve daha fazlasını kazandırmaktır.

Enerji sağlıksız ve negatif tüm alışkanlıkları, inançları, davranışları, duyguları, düşünceleri temizler. Barış, huzur, sevinç, sevgi ve artık özgür olan ruhunuzla, daha yüksek bilinç seviyelerini deneyimlemeye başlayacaksınız.

Bu enerji tüm öfke, acı, nefret, kin, düşmanlık ve negatif alışkanlıklardan kişiyi arındırır. Kozmik temizlik enerjisi travmalar, bencil arzular, güvendiğiniz insanlar tarafından aldatıldığınız ya da bırakıldığınız için oluşan tüm negatiflikleri temizlemek için de son derece kullanışlıdır.

Kozmik Temizlik Enerjisi; zihninizi, bedenizi, ruhunuzu, kalbinizi ve yaratıcı ile bağlantınızı güçsüzleştiren herşeyi temizlemek, ortadan kaldırmak için kullanılabilir. Böylece spiritüel çalışmalarda, enerji-şifa çalışmalarında, meditasyonlarda daha başarılı olursunuz.

Kozmik Temizlik Enerjisi müthiş sakinlik ve huzur veren bir enerjidir. Etrafınızda hipnotik ve huzurlu bir alan oluşturur.
Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret848102
SHOPIER

Site Haritası