REİKİ

ANKSİYETEDEN ARINMA REİKİSİANKSİYETEDEN KURTULMA REİKİSİ


2011 de Linda Colibert tarafından kurulmuştur.

Anksiyeteden Kurtulma Reikisi, sizi ruhunuza bağlılığınızı güçlendirir, endişe ve korkularınızı nazikçe yatıştırır, dindirir. Bu uyumlamanın enerjileri sıcacık, şifa ve sevgi doludur.

Anksiyeteden Kurtulma Reikisi size, her türlü kaygıyı, stresi, yorgunluk ve sık sık huzursuzluk duygusu çıkaran gerginliği, iyileştirmenize yardımcı olur.

Anksiyete sık sık, kendi içinde inşa ettiği strese bağlı olarak bir çok hastalığa ve rahatsızlığa yol açabilir. Bu uyumlama, yolunuza engel koyan ve mutluluğunuzu önleyen anksiyeteyi silmeniz için size yardım eder. İç huzuru ve rahatlama hissini getiren, çok şifalı bir uyumlamadır.

Anksiyeteden Kurtulma Reikisi

Anksiyete başladığında, sizi huzursuz, stresli, endişeli ve tedirgin hissettirir. Genellikle bir his vardır, bu hissi ‘Gergin Lastik Bant’ olarak isimlendiriyoruz, bu his, bir lastik bant gibi kollarınızın, omuzlarınızdan ve boynunuzdan doğru çekilmesidir.

Zaman zaman hepimiz endişeli hissederiz ve bu endişeler bazen, mutlu bir yol için heyecan hissettiğimizde, iyidir. Bir şeyler yapmak için, bir şeyler almak için, edinmek için ve bir yerlere gitmek için dört gözle bekliyoruz. Bu tarz anksiyete zararlı değildir ama yine de uykusuzluk ve huzursuzluğa neden olabilir. Genel bazlı olarak sonuç, mutlu bir olay için sabırsızlanmaktır.

Gerçek anksiyete düşüncesi, korkudan doğar. Bu, normal davranma yetersizliği veya endişe ile sizi bütün gece ayakta tutan tarzda bir strestir. Gerçek anksiyete, hastalık ve rahatsızlıklara yol açabilir ve bu huzursuzluk, uyumsuzluk hayatınızı bozar. Zamanla, bu durum yeme bozukluklarına, uykusuzluğa ve hatta paranoyaya yol açabilir. Panik ataklar, boğazınızın kapanmasına ve nefes almayı zorlaştırdığından, ciddi sorunlardır. Genellikle öksürük ve gerçek sıkıntılı duygular ile belirtilir. Anksiyete ve panik ataklar her zaman rasyonel değildir.

Korku içgüdüleri, sizi tehlikeden korumakta ve uyarmada gereklidir. Fakat bu içgüdüler mantıksız ve yoğun geldiğinde, korkular abartılı olduğunda, sonuç anksiyetedir. Bazı durumlarda anksiyete, fobilere veya mantıksız davranışlara dönüşebilir.

Bu sistem özellikle sizleri anksiyeteden arındırcak, kaybettiğiniz huzuru kazandıracaktır.


Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam421
Toplam Ziyaret734823
SHOPIER

Site Haritası