REİKİ

NEGATIVE ENTITIES CLEARING SYSTEM(Negatif Varlık Temizliği)NEGATIVE ENTITIES CLEARING SYSTEM

(NEGATİF VARLIK TEMİZLİĞİ REİKİSİ)

Kötü enerji düşünceleri ve duyguları, kişinin doğal savunma sistemlerini geçebilir ve kişiye zarar vererek güç düşümüne neden olur. Bu tür psişik saldırıları bertaraf edebilmemiz için Negative Entities Clearing Reiki sembolü ile kötü enerjileri içine atabileceğimiz bir alan oluşturabiliriz. Bu alan negatif enerjiyi emer ve onu positif enerjiye dönüştürür.

Negative Entities Clearing Reiki 5 seviyeden oluşur ve her seviyede kullanılan 1 sembolü vardır. İlk 4 seviyede kişinin üzerindeki  kötü enerjiler ya da varlıklar dışarı atılır. 5. seviyede sembol auranın içine konur ve kişi bu sembol ile sabahları 7 çakrasını temizlemelidir.

Seviye 1

Bu seviyede enerji bedendeki blokajlar ve auradaki kalıntılar temizlenir.

Seviye 2

Daha parlak ve enerjetik olması için auranın diğer katmanları temizlenir.

Seviye 3

Pozitif enerjinin daha serbest hareket edebilmesi için 7 çakra temizlenir.

Seviye 4

Bu seviyede uyumlamayı alan kişi uygulayıcı seviyesine gelir. Başka birilerini şifa enerjisi verebilir ve kişinin aurasına yerleşmiş negatif etkenleri temizleyebilir. Sembol bu seviyede verilir ve uygulayıcı ister sembolü kullanır isterse de kullanmayabilir. Sembolsüzde çalışabilir.

Seviye 5

Bu seviyede kişi artık bu sistemin Master/Eğitmeni olur. Başkalarını bu sisteme uyumlayabilir. Uyumlamalarda sembolü kullanır. Yine sembolü kullanarak insanların auralarını, çakralarını ve mekanları temizleyebilir. Kötü varlıkları insanlara zarar vermemeleri için etkisiz hale getirebilir.

Negative Entities Clearing Reiki'yi kullanarak kişileri ve mekanları temizleyebilir insanları negatif enerjilerden ve varlıklardan uzak tutabilirsiniz. Zaman zaman bu tür olumsuz enerjiler olursa sembolü kullarak kendinizi temizleyebilirsiniz.

Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınızÜyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret848106
SHOPIER

Site Haritası