REİKİ

MAGİC REİKİ

                                  MAGIC REIKI

Magic Reiki, geçmişte veya kişinin karmasında büyücüler tarafından yapılan kötü büyülerin ve insanlardan gelen nazarların temizlenmesinin yanısıra, aile boyu lanetlerin kaldırılmasına ve insanlara musallat olmuş kötü ruhların kişinin üzerinden temizlenmesine yardım eder.

İnsanın vücudunun, ruhunun ve yaşamının şifalandırmasının yanısıra, Magic Reiki, kişi ve yaşadığı mekan için güçlü bir koruma sağlar.

Magic Reiki enerjisi, Magic Reiki Master’ın ruhunu bu ve ruhlar alemi ile bağlayarak, onu her iki dünya arasında bir rehbere dönüştürür.

Bu enerji ile uzun süre çalışılırsa ve gizemli ilimler üzerinde bilgiye sahip olunursa, Master her iki dünya arasındaki ruhlar, ve her türlü varlıklarla konuşabilir ve bilgi alabilir.

Magic Reiki sistemi “Uygulayıcı” ve “Master” olarak 2 seviyeden oluşur.  İstenirse her 2 seviyede aynı anda gönderilebilir.  Sistemde Master seviyesinde bir sembol vardır.
USUİ REİKİ MASTER YADA KUNDALİNİ REİKİ MASTER OLANLAR ALABİLİR. BU SİSTEM KESİNLİKLE RUHSAL YÖNÜ GÜÇLÜ KİŞİLER TARAFINDAN KULLANILMALIDIR.

Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için
buraya tıklayınız

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret848105
SHOPIER

Site Haritası