REİKİ

VORTEX ENERJİ KAYNAĞI

VORTEX ENERJİ KAYNAĞI2010 yılında Hari Andri Winarso tarafından kurulmuştur.

Vortex Enerji Kaynağı, Tezahür ettirme konusunda özellikle oldukça güçlü bir araçtır. Bu Enerji doğa ile mükemmel bir uyum içerisinde çalıştığından dolayı, niyet ile kolayca aktive edilebilen enerji, niyetin odağını güçlendirerek arzu edilen enerjiler için güçlü bir girdap oluşturur. Vortex enerji kaynağının genel etkileri ise; niyeti, girdap içerisine çeker, temizler, dengeler ve nihayetinde de enerjiyi yükseltir.

Vortex Enerji Kaynağının kullanımı oldukça basit ve etkilidir. Sembol ya da özel bir teknik gerektirmez. Tezahür ettirmek (açığa çıkarmak) için özel talimatlar vermeye gerek kalmadan, bilinçaltındaki gerçek niyetleri, güçlü bir araç olan bu enerjitik girdap ile yakalar ve içerisine alır. Ancak, vortex enerji kaynağı sadece bununla kalmaz, özel bir niyet varsa, bu niyet de kalpten geçirilebilir ya da sadece düşünülebilir. Bu düşünce de bir enerjidir ve vortekse hemen çekilir.


Günlük seanslarınızda, Reiki ya da diğer enerjisel şifa oturumlarınızda size yardımcı olması için Girdap Enerji Kaynağını aktive edebilirsiniz. Bu enerji, özellikle şifa gücünüzü ve yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olacaktır.

Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret848107
SHOPIER

Site Haritası