REİKİ

ETERİK BİTKİLER

  • ETERİK BİTKİLER

Tarihin ilk çağlarından beri bitkiler enerji değerleri noktasında da değer görmüş ve kullanılmışlardir. Şifa amaçlı kullanımlarının dışında şans getirdiğine inanılan, başarı için bakılan, negatif etkileri uzaklastırdığına inanıldığı için insanların yanlarında bulundurduğu, bahçelerinde beslediği veya evlerinde baktıklari bitkiler olmuştur.

 Bitkilerin enerjileri ile çalışmak ise son zamanlarda oldukça artmıştır. Bu konuda 3-4 tane farkli şifa sistemi vardir. Bu sistemlerde en kapsayici, en fazla bitkiye inisiye olmayi sağlayan v...e sonuclari en etkili olanlarından birisi Eterik Bitkiler(Ethereal Herbs) isimli sistemdir. Eterik Bitkiler sisteminin bu sistemlerin icinde en etkili olanlardan bir tanesidir.

Kullanımı çok kolaydır ve öğrenmek için başka bir sistemle çalışıyor olmanıza gerek yoktur. Bu sistemin en güzel tarafı onlarca farklı bitkinin enerjisini, bu bitkileri almadan ve özel işlemlerden geçirmeden kullanmayı öğrenmenizdir. 
Not:
Bu sistem bitkileri yemek yada suyunu içmekle ilgili değildir. Beslenme tavsiyesi değildir.Bitkilerin enerjisine uyumlandıktan sonra eterik bitkilerin enerjisi ile çalışacaksınız

Bu bitkileri satın almak bu özellikleri kullanmanızı sağlamaz. Eterik bitkiler sistemi bitkileri değil, bitkilerin enerjisini kullanan bir sistemdir . Lütfen direk bitki kullanımı ile bitkinin enerjisinin kullanımını birbirine karıştırmayınız.

BU EĞİTİMİN SONUNDA;

**Eterik bitkilerin kullanımını (Aşk, Şans, Astral seyahat,Denge, güzellik , kutsama, başarı, durugörü, temizlik,şefkat, konsantrasyon, Güven, cesaret, yaratıcılık, kararlılık kehanet, rüyalar, enerji, şifa,bolluk, verimlilik, arkadaşlık, mutluluk, uyum, meditasyon, hafıza, Zihinsel güç, şefkat, koruma, uyku, dayanıklılık v.b.)
**Kendinize ve başkalarına enerji gönderimini
**Mekana eterik bitkilerin enerjilerini yüklemeyi

**Bir nesneye enerji yüklemeyi
**Herhangi bir konuya eterik bitki enerjisi yüklemeyi öğreneceksiniz.

Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız 
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam165
Toplam Ziyaret854727
SHOPIER

Site Haritası