REİKİ

OPEN HEART REIKI ( AÇIK KALP REİKİSİ)

OPEN HEART REIKI
             ( Açık Kalp Rekisi )
             

Açık bir kalbe sahip olmak, harika bir şeydir elbette. Böyle bir kalbe sahipken, güçlü bir şekilde kayıtsız şartsız severiz ve seviliriz; sevgiyi, aşkı alma ve verme imkanı buluruz. Ama ne yazık ki, çoğumuz tam olarak açık olmayan kalpleri taşıyoruz. Geçmişteki acılardan, reddedilmelerden, hayal kırıklıklarından dolayı kalplerimizi kapatmışız. Böylece, acılarımızın ilacı olmayan o derin öfkelerimizi ve kızgınlıklarımızı salıvermek yerine, sarmaladığı kalplerimizi kapalı tutmaya devam etmişiz.

Kapalı bir kalbe sahip olmak, sadece uzun vadede bizim canımızı acıtır ancak.. Bizim hissediş yeteneğimizi olumsuz etkileyerek, yaratıcılığımızı önler. Ve en önemlisi de, başkaları ile tamamen pozitif, sevgi dolu ilişkiler kurmamızı engeller. Kapalı bir kalbe sahipken, birileri bize karşı koşulsuzca büyük bir sevgi beslerken, biz bunun farkına bile varamayabilir ya da kabul etmeye cezaretimiz bile olmayabilir.(Çakranın tamamen kapalı olması söz konusu değildir. Burada, işlevi yetersiz anlamında ‘kapalı’tabirini kullanıyoruz)

AÇIK KALP REİKİSİ VE KALP ÇAKRA


Çakralarımız, bizim ”Enerjik Anatomimiz”in bir bölümü olan enerji merkezlerimizdir. Klasik Enerji Felsefesine göre, yedi temel çakraya(enerji merkezlerine) sahibiz. Her çakra, vücudun belli bölgesiznde yer alan belirli organlar için işlev görür.

Açık Kalp Reikisi, göğüs kafesinin ortasındaki enerji merkezi olan Kalp Çaraya odaklı bir şifa sistemidir. Kalp Çakra, düyya hayatı tabanlı alt çakralarla, manevi çakralar olan üst çakralarla bağlantı oluşturduğu için, merkezi olan en önemli çakradır.

Güçlü bir Kalp Çakra, diğer çakralarımızı da iyileştirir. Tamamen açık bir kalp çakra, biz özellikle diğer çakralar üzerinde şifa çalışmasak da diğer çakralarımızı rahatlatma ve onları enerjisel olarak besleme yeteneğine sahiptir.

Özellikle Şifacılar, açık bir kalp çakrasına sahip olmak için çalışmalılardır. Aksi takdirde, kendileri ile bütünlük içerisinde olmayan bir yerlerden şifa aktarılır. Bunlar şifa gibi görünen geçici negatif enerjilerdir.

Açık Kalp Reikisi Enerjisi ile çalışırarak, tam ve koşulsuz bir sevgi vererek ve karşılığında gerçek sevgi enerjisini alarak, şifalanan kişide sağlıklı ve güçlü bir kalp çakra oluşturmanız mümkün olacaktır.


Açık bir kalp çakra ile, sevgi dolu, neşeli, geniş, ferah olunur. Dünya hayatı ile daha barışık hissedilir ve hayat daha kolaylaşır.

Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız.Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret848109
SHOPIER

Site Haritası