REİKİ

Evrensel Bolluk Melek Bağlantısı


EVRENSEL BOLLUK MELEK BAĞLANTISI
( UNIVERSAL ABUNDANCE ANGELIC LINK )

Evrensel Bolluk Melek Bağlantısı ; 1 Güçlendirme ve 5 farklı seviyede bağlantıdan oluşan, toplam 6 uyumlamada tamamlanır. Her bir Uyumlama seviyesi arasında 5 gün boşluk bırakılarak bu süre içerisinde Uyumlanılan bağlantının çalışması her gün yapılarak bir üst seviye bağlantısına hazırlık yapılmış olur.

  • 1. Evrensel Bolluk Enerjisi Güçlendirmesi : Ruhsal enerji bizim titreşimlerimizi dönüştürüp yükseltir, enerjileri etkinleştirerek enerjisel tıkanıklıkları kaldırır. Bu Güçlendirme bolluk içinde yaşam sürmemiz için bize kanal açar.

  • 2. Evrensel Bolluk Temizleme Işını : Yaşamımıza gelecek olan bolluğu engelleyen tıkanıklıkları / sınırlamaları temizlemek için iyi çalışır.

  • 3. Evrensel Bolluk Şifa Işını : Başkaları ya da kendimiz ile ilgili sorunları iyileşmek için çalışır.

  • 4. Evrensel Bolluk Tezahür Işını : İstediğiniz ya da hayatın içine çekmeyi arzu ettikleriniz için çalışır.

  • 5. Evrensel Bolluk Bilgelik Işını : Bolluk hakkındaki anlayışınızı açmaya çalışır, bizim pozitif enerji ve düşüncelere sahip olmanızı sağlar. Ayrıca iş ile ilgili sezgi gücünü artırmak için çalışır, böylece doğru zamanda doğru ortamıda olma şansını yakalayabilirsiniz.

  • 6. Evrensel Bolluk Melek Bağlantısı-Booster Seviye : Bolluk & Bereket Enerjileri ile Bolluk Meleği Enerjilerine bağlantı sağlar. Bu melek bağlantısının, bolluk meleği ile bizi bağlantıya sokan ve evrensel bolluk sisteminin enerji formunu arttıran bir sembolü vardır. Oldukça güçlü bir şekilde çalışır.

  • Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız.
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam156
Toplam Ziyaret854718
SHOPIER

Site Haritası