REİKİ

Ra - Sheeba

RA-SHEEBA

RA~SHEEBA, Everensel Yaşam Enerjisi' nin çok kuvvetli bir bölümüdür.
İnsanlığın toplam titreşimi, istenen titreşim seviyesine ulaştı, ve bilgi ve enerji girdapları süzülmeye başlandı. Bu seviyeye son olarak Mısır'da, 'Gözetleyiciler'in titreşimi en sonunda bu seviyeye ulaştığında erişilmişti. Esas oyuncular hazırdı ve insanlara bunu aktaracak olan Pharaoh'tu. Pharaoh öldükten sonra hepsi kayboldu.
Şimdi bu esas oyuncular tekrar 'oyun tahtasında',bu enerjiye sahip çıkmak için yerlerini aldılar. Bu sefer birçokları tarafından sahip çıkılacak ve yükseliş statüsünde çok değerli bir katkısı olacak. Bu sefer, suistimal edilmeyecek! Edilemez, çünkü bunu tek bir grup ya da kişi elinde tutmayacak. Birçok kişi sahip çıktığında ve bütünlük gösterdiğinde, daha once hiç olmadığı kadar büyük bir enerji akmaya başlayacak. Bu 'RA' enerjisinin 'SHEEBA' enerjisi ile ilk defa birleşmesidir.
"SHEEBA" 'SEVGİ nin cinsel, yaratıcı, neşeli ifadesi, ve kaynağa direkt bağlı olan Evrensel Şifa Enerjisinin 'dişi' kısmıdır.
"RA" ' Kaynağı, Büyük Merkezi Güneş'tir. 'Sheeba', "Ra" ya giden yolu gösterir. Bu birleşme gerçekleştiğinde hiç olmadığı kadar büyük bir enerji akmaya başlamaktadır.

 

FAYDALARI

  • RA~SHEEBA şifası doğrudan Çakralar üzerinde çalışır.

  • DNA'mızı ve elektromanyetik alanımızı değişime uğratır.

  • Bize SEVGİ'yi öğretir ve onunla bağlantımızı kurar. Sevgi her seviyede ilerlememize yardımcı olan şeydir.

  • Titreşimimizi değiştirerek yükseltir.


İLETİŞİM İÇİN:

TEL: 05464201433
 
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam153
Toplam Ziyaret854715
SHOPIER

Site Haritası