REİKİ

Lavander Flame

LAVANDER FLAME (LAVANTA ATEŞİ)

Kaynağını Menekşe’den (Violet) alan bu enerjilerin tümü; değişim, dönüşüm, arınma veya tanrısal simya ile ilgilidir. İçlerinden Lavanta ile çalışırken ağırlıklı olarak istenmeyen şeyleri temizleyen ve deneyimleri Işığa çeviren, arındırma ve tanrısal simya ile meşgul oluruz. 
Lavanta, merhametin Bodhisattvası Quan Yin’den gelir. Menekşe ışınının (Violet) üstadı St. Germain’dir. Quan Yin ise Menekşe ışını üzerinden gelen Lavanta ateşinin yaratıcısıdır.
Lavanta Ateşi, Menekşenin ilgi ve duyarlılık içeren daha yumuşak bir versiyonudur ve bu yanıyla dişi bir his verir. 
Lavanta, nazikçe negatif enerjileri uzaklaştırarak alanlarımızı temizler ve bize dengemizi geri kazandırır.
Sosyal ve dini şartlanmalarla dişil tanrısallığa karşı oluşturduğumuz blokajları kaldırır ve beraberinde huzur ve bağışlama hissi getirir. Sonuç olarak Menekşe’nin enerjisinin fazla sert geldiği durumlarda kullanılabilir. Lavanta, travmalarımızı özenle uzaklaştırarak bizi kucaklar ve özellikle anne sevgisine ihtiyaç duyanlara çok iyi gelir. Lavanta’nın şifa yönü, var olan rahatsızlık duygusunu bir sevgi tabakasıyla sarar ve onun sistemden çıkmasına rehberlik eder.
Bu enerji bize, kendimize karşı nazik olmamızın hiçbir sakıncası olmadığını ve kendimizi aşağılayarak ya da aşırıya kaçarak hiçbir şey elde edemeyeceğimizi öğretir.
Bize söylediği ise “Şimdi burada ol. Olduğun şekilde mükemmelsin ve tamam olmak için başka hiçbir şeye ihtiyacın yok. Sen tanrının değerli bir evladısın ve Yeterlisin”
Lavanta ateşi enerjisi saf 5. Boyut enerjisi olarak tanımlanmış ve seviyesi düşürülmemiştir. 5.Boyut enerjisinden düşük/yoğun olan enerjileri yakıp yok ettiği için bu enerjiyle bağlantı kurabiliyoruz.
Değişik beden katmanlarından içeriye doğru yol alır ve içeriye taç çakra ile üçüncü gözden aynı anda girer.
Şimdiye kadar, yani QYLA (Quan Yin’in Lavanta Ateşi)’nden öncesine kadar, yüksek boyut frekanslarının onlardan daha yoğun olan bedenlerimize alınabilmesi için seviyelerinin düşürülmesi gerekiyordu ve onları ancak seyreltilmiş olarak alabiliyorduk.
Lavanta; 3. Boyut Lavanta rengi olarak değil, içine gümüş karıştırıldığı, akışkan olduğu ve yarı saydam bir enerjiyle birlikte geldiği için 3.boyut Menekşeye ait 5.Boyut Lavanta rengi olarak tanımlanmıştır. 

Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için Buraya tıklayınız.

 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam162
Toplam Ziyaret854724
SHOPIER

Site Haritası