REİKİ

Karmik İlişki Temizleme Reikisi

KARMİK İLİŞKİ TEMİZLEME REİKİSİ

(Ön Koşul Yoktur.)


Karmik ilişkiler, geçmiş yaşamlarınızı paylaştığınız ve şimdiki tekrar ortaya çıkan aynı  ruhlar ile, geçmiş hayat deneyimlerini paylaşmak için yaratılmıştır. Sıklıkla, biz, bu ruhları bilinçaltımızdan tanırız. Sıklıkla karmik ilişkilerde inişler çıkışlar veya yükselmeler alçalmalar olabilir. İlişki düzeni sanki duygusal dalganın hareketi gibidir. Karmik ilişkiler çoğunlukla bitebilir ve tekrar birçok kere de barışmalar olabilir.
Bu temizlik karmik ilişkilerdeki tüm karmik kalıpları ortadan kaldıracaktır böylelikle, yaşamınız ve başkaları ile olan ilişkileriniz dönüşüme uğrayacaktır. İlişkilerinizi etkileyen karmik kalıpların, bilinçsel bilgilerini, blokaja eden her şeyi yok edecektir. İstenmeyen yıkıcı, geçmiş yaşam kalıplarını çözecektir. Kişisel gelişim ve daha uyanık bilinç sağlayacaktır.
Karmik ilişki temizlği, ilişkilerinizde sevdiğiniz kişilerde bile size faydası olmayan, sürekli tekrarlanan eski kalıpları, saklı, bilinçsiz etkileri ortadan kaldıracaktır. Böylece, ilişkilerdeki karmik etkileri tanımanıza ve geçmişin sınırlandırılmalarından öteye gidebilmenize yardımcı olur. Bu da, diğerlerinin yaşamınıza getirdiği derslerin; farkındalığın hediyeleri olarak, karşılamanızı sağlar.
Karmik ilişkileri temizlemek, geçmiş travmaları şifalandırır, korkuları çözer, disfonksiyonel dinamik ilişkileri temizler ve ruhtaki görünmeyen yaraları iyileştirir. Temizlik işlemleri esnasında, yıkıcı döngüler içinde seyreden ilişkilerinizin sebep olduğu, karma ve duyguları serbest bırakırsınız.Karmik ilişkileri temizlemek, hayatınızda sürekli aynı deneyimleri tekrarlamak yerine, yeni yaklaşım ve çözümleri geliştirmeyi öğretecektir. Bu güçlü enerji, negatif kalıpları öyle bir dönüşüme uğratacaktır ki, sevdiklerinizde daha bilinçli, sevecen ve etkileşimli davranışları seçeceksiniz.
Karmik ilişki temizliği enerji sistemi tek seviyedir. Katılmak için ön koşul yoktur.
 

Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız

 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam162
Toplam Ziyaret854724
SHOPIER

Site Haritası