REİKİ

Ama Deus Shamanic Healing

AMA DEUS SHAMANİC HEALİNG
(Ön Koşul:  Usui Reiki 2.Aşama)


 
Ama Deus, Orta Brezilya'nın balta girmemiş Amazon ormanının derinliklerinde yaşayan Guarani ( Gau ra ni diye telaffuz edilir) yerlileri tarafından 6000 yıldır kullanılmış bir enerji şifa tekniğidir.
Ama Deus, Tanrı'nın sevgisini ve (adları ve renkleri olmayan) bir dizi eski sembolü enerji aktarımı için araç olarak kullanan güçlü, enerjiye dayalı şamanik şifa sistemidir. Semboller çok boyutludur ve bu sebeple hem uygulamaları belirlidir hem de içerikleri geniş çaplıdır. Vücudun içindeki enerji merkezlerini dengelemeyi amaçladığı için sistem her ne kadar bazı yönlerden Reikiye benzese de, Ama Deus sembolleri, Reiki'de kullanılanlardan daha özel işler için tasarlanmıştır. Ama Deus, aşağıdakiler dahil bir çok durumda kullanılabilir:
1. Kendimize ve başkalarına şifa vermek
2. Uzaktan şifa vermek
3. Acil durumlarda şifa vermek
4. Hayvanlar, kuşlar ve bitkiler için şifa vermek
5. Ölüm döşeğinde olanlara ya da daha fazla yaşamamayı seçenlere yardımcı olmak - ruhani açıdan bakıldığında her son gerçekte yeni bir başlangıçtır.
6. Göçmüş ruhların ruh dünyasına geçişlerinde yardımcı olmak
7. Yiyeceklerin, suyun, ilaçların vs. arındırılması
8. Kalbin fiziksel ve duygusal olarak şifalandırılması
9. Bebeklerin dünyaya yumuşak bir geçiş yapmalarına ve fiziksel vücutlarının yere bağlanmasına yardımcı olmak
10. Doğum gününüzde ruhani bir hediye almak
11. Rüyalarınızda ruhani bir bilgi almak
12. Geçmiş hayatların hatıraları / Akaşa Kayıtları'nda gezinmek
13. Dünya liderlerine, tüm Yeryüzü'nü etkileyecek kararları almalarında destek olmak
14. Yeryüzüne şifa vermek
15. Negatif varlıkları uzaklaştırmak
Şifa sistemi Batıya ilk kez üçüncü nesil Brezilyalı şifacı Alberto Aguas tarafından getirilmiştir. Hem annesi hem de dedesi şifa enerjisiyle çalışmış doktorlardı ve Alberto yaşamı boyunca birçok şifaya ve bu şifaların değişik birçok yöntemle verilmesine şahit olmuştur. Nesiller boyu ailesi Guaraniler arasında, gerektiğinde tıbbı bakım sağlayarak yaşamıştır ve yerlilere yardım etme çabalarının sonucu olarak kabile şamanlarıyla doktorlar arasında karşılıklı bir saygı oluşmuştur. Gitgide şamanlar kendi şifa yöntemlerini paylaşmaya başlamışlar ve bu güvene dayalı ilişki aracılığıyla yöntem süre gelmiştir
Ama Deus Shamanic Healing 2 farklı inisiyasyona öğretilir ve inisiyasyonlar aynı gün içinde yada arka arkaya iki günde verilebilir. Sistemde Shamanların kullandığı 26 sembole de inisiye olacaksınız. Bu sisteme inisiye olmak için en az Usui Reiki 2.aşama bilmelisiniz ve kullanımı etkili olmasına karşın zor bir sistem olduğu için şifa çalışmaları konusunda sadece ciddi çalışmalar yapanların öğrenmesi tavsiye edilir.

 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam153
Toplam Ziyaret854715
SHOPIER

Site Haritası