REİKİ

Good Sleep EmpowermentGOOD SLEEP EMPOWERMENT

UYKU GÜÇLENDİRMESİ

 2008 yılında Stephanie Brail tarafından kurulmuş bir şifa sistemidir.

İnsanoğlu, hayatının yaklaşık üçte birlik dilimini uyuyarak geçirir. Ancak, uykunun insan hayatındaki yeri, sadece bu süreyle sınırlı kalmaz. Öyle ki, bir kimsenin uyku kalitesi, uyanık olduğu saatlere de etki eder. Ayrıca uyku sırasında salgılanan büyüme hormonu çocukların gelişmesinde önemli bir rol oynarken, görevli diğer hormonlar da vücut yapıtaşlarının bakımında, onarımında ve hücrelerin yenilenmesinde görevlendirilir.

Uyku, insanoğlunun hayatını sürdürebilmesi için gerekli olan yeme, içme ve nefes alıp-verme gibi temel ihtiyaçlardan biridir. İnsanoğlunun uykusuzluğa ne kadar dayanabileceği konusunda araştırmalar yapılmış, ortalama insanlar için bu sürenin genellikle 3–4 gün olduğu tespit edilmiştir. Bu süre sonunda kişilerde dalgınlık, sinirlilik, zamanı bilememe, hayal görme, kekeleme, konuşulanları anlayamama, ellerde titreme, vücutta yanma, ağrı ve görme bozuklukları gibi problemler ortaya çıkmıştır.

Uyku Güçlendirmesi’nin sadece huzurlu bir şekilde uykuya geçmeyi kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir şifa sistemi olduğunu unutmayın lütfen. Sizi uykuya geçireceğini hiç bir zaman garanti etmez. Zihin ve ruh halini değiştiren anti-depresanlar, her türlü ilaç, alkol vs. Iyi bir uyku düzenini bozabilir. Kişiye göre farklı oranlarda etki göstermekle birlikte, uykuya yakın zamanda alınan kafein ya da şeker oranı da uykuyu engelleyebilir. Uyumadan önce tv.de izlediğiniz ve etkisi altında kaldığınız bir uyarıcı da bilinçaltından tetikleyerek uykuya geçişinizi engelleye bilir. Bu gibi durumlar olasıdır. Üzerinizde olan etkini büyüklüğüne göre, Uyku Güçlendirmenin size yardımı farklılık gösterebilir.

UYKU GÜÇLENDİRMESİ HAKKINDA

Uyku Güçlendirmesi, şifa enerjilerini kullanarak, uykusuzluğun üstesinden gelmek ve kaliteli bir uyku çekmek için oldukça etkili ve basit bir yöntemdir. Güçlendirme enerjisi sadece Niyet ile başlar ve her hangi bir el tutuşuna ihtiyaç yoktur. Enerjisel olarak sistem; Meridyen Enerji Kanalları temizliğine benzer bir şekilde çalışır ve beyin dalgalarını nazikçe önce Theta sonra da Delta dalgaboyuna doğru yönlendirir.

İyi bir gece uykusu hayati refah, mutlulk ve sağlık için oldukça önemli bir unsurdur. Ama ne yazık ki, yaşamın sters ve kaygıları sıklıkla ihtiyacımız olan uykuyu alabilmemizi engelliyor. Uyku Güçlendirmesi ise, zihni sakinleştirmeye ve derin, dinlendirici bir uyku için bedeni hazırlamaya yardımcı olur. Bu çok nazik bir enerji olup, sizi yumuşak bir şekilde derin bir uykuya geçişinizi sağlar.

FAYDALARI

1.Daha iyi bir enerji sistemi ve sağlıklı bir yaşam için yardımcı olur,

2.Stresi azaltır,

3.Huzur dolu, kaliteli bir uyku için rahatlama sağlar.

UYKU GÜÇLENDİRME NASIL ÇALIŞIR (KULLANIMI)

Uyku Güçlendirmesi sadece Niyet ile aktive edilir. Sembole ya da herhangi bir el tutşuna ihtiyaç yoktur.

Belirli bir süre için uyumaya niyet ederek güçlendirmeyi kullanabilirsiniz. Ya da örneğin, 8 saatlik uykuya ihtiyacınız olmasına rağmen 6 saat zamanınız var. Bu gibi durumlarda da Güçlendirmeyi kullanabilirsiniz.

Uyku Güçlendirmesi ile çalışırken, Uyku konusunda daha farklı uygulamalar keşfedebilir ve sıradışı hoş deneyimler yaşayabilirsiniz. Ancak her zaman şunu tavsiye ediyoruz; Standart uykuya ihtiyacınız olduğu sürede Güçlendirme kullanarak en iyi ve dinlendirici uykuyu isteyin. Güçlendirme ile, daha kısa sürede daha dinlendirici bir uykuya sahip olmak mümkün ama bunu lütfen zorlamayın! Doğal olanı ve dengede olmayı tercih edin ..

Uyku Güçlendirmesini uygulamaya başladığınız ilk zamanlarda, hafta arası ya da hafta sonu farketmeksizin her gün aynı saatte uyuyup uyanmaya proğramlayın. Alarmınızı yine de kurun, ancak alarmdan 1 dk. Öncesinde uyanmak üzere niyet ederek Güçlendirmeyi kullanın. Alarmınızda 1 dk. Önce uyanıp alarmı çalmadan kapatmak da hoş olacaktır.

Bazen zihinsel ve fiziksel olarak genç ve dinamik kalmak için uyku sonrası yataktan çıkmadan uyanık kalmak gerekir. Bu anları yakalamak isteyebilirsiniz. Bunun için de Güçlendirme ile uyku sürenizi proğramlayabilirsiniz.

Bazı günlerde uykunuzu henüz tam alamadan uyanmış olabilirsiniz. Bu durumlarda da; hızlı ve kolay bir şekilde yeniden uykuya dalarak 90 sn. Içinde tazelenmiş ve ihtiyacınız olan uykuyu almış bir şekilde uyanmak için Uyku Güçlendirmesini aktive edebilirsiniz.

KULLANIM ZAMANLAMASI VE SIKLIĞI

Ne sıklıkta isterseniz aktve edersiniz.

Her gece yatmadan önce güçlendirmeyi kullanabilirsiniz.

Kendinize ya da başkasına haftada bir Uyku Güçlendirmesi Uyumlaması yapabilirsiniz.

Kendinize ya da başkasına gün de bir ya da bir kaç defa Uyku Güçlendirmesi yapabilirsiniz.

Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız

 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret848109
SHOPIER

Site Haritası