REİKİ

FarvardishFARVARDISH
( Ferverdiş )
( ÖNKOŞUL : REIKI MASTER & TEACHER )
FERVARDISH (Ferverdiş), kadim Pers Medeniyeti tarzı bir enerji sistemidir. Günümüzde Alireza Dolatshahi tarafından yeniden revize edilmiştir. Sistem, adını çok eski tek tanrılı bir din olan Zerdüştlüğün simgeli olan FARVAHAR dan almaktadır.
 Sistem, kişiye özel her burcun sembolü ile tedavi esasına dayanır. 12 burç ve 2 adet (güç ve bağlantı) olmak üzere toplam 14 sembolle çalışır. Sembollerin çizimi oldukça basit olmasına rağmen çok etkilidirler.
 
FARVARDISH TEDAVİ YÖNTEMLERİ :
> Elle Klasik Tedavi
> Aura İçin Enerji Alma
> Meridyen Enerji Döngüsü Oluşturma
> Temizleme Halkaları Tekniği
> Ferverdish Enerjisi ile Aura Operasyonu (Psişik Ameliyat) Yapma
> Enerji Enjeksiyonu
> Şifa Uyumlaması
* Ferverdiş Enerjisine özgü tüm teknikler, tüm Reiki sistemlerine uyumludur, diğer sistemlerle birlikte eş zamanlı kullanabilirsiniz. Hatta bazı durumlarda birbirlerini desteklediğini ve tedavi sürecini çabuklaştırdığını deneyimleyeceksiniz.
* Herhangi bir Ferverdiş Tedavisinde ya da geleneksel Reiki sistemleri ile çalışırken Farvardish ARSHA(Güç Sembolü) imgeleyerek Enerji ejeksiyonu yapabilirsiniz.
- Eğer mümkün olursa; her gün 15 dk Ferverdiş enerji alımı ya da enerji döngüsü oluşturmanızda oldukça yüksek fayda görürsünüz. Hem kendiniz için hem de şifaya kanal olduğunuz tedavilerin çok daha etkili olması için bunu yapmak isteyebilirsiniz.
- Verilen tüm bu tekniklerden oluşan kendinize özgü karma bir kombinasyon oluşturmanız ve her oturumda bunları gözleyerek sizin için en iyi olan sıralama ya da teknikleri uygulayabilirsiniz. Deneyim ve sezgilerinizi kullanarak oluşturduğunuz kombinasyon sizin şifaya kanallığınız için en güçlü olanıdır.
 
FARVARDISH ESASLARI
 Bizler doğduğumuz andan itibaren gezegenlerin ve yerkürenin enerjisel etkileri altında kalır ve sürekli olarak onlardan enerji alırız. Doğum anımızda, bütünsel olarak varoluşumuz gezegenlerin hızları ve konumlarına göre etkilenir ve ömür boyu bir film şeridi bizimle kalarak genel yaşam yolumuzu şekillendirirler. Bu etkiler olumlu ya da olumsuz olabilirler. Bizim bu oluşumlara verdiğimiz iradi tepkiler doğrultuşunda yaşamımız şekillenir. Gezegenlerin yaşamımız üzerindeki sürekli etkileri değiştirilemezler ancak iyileştirilebilirler.
Usui Reiki ve çoğu geleneksel Reiki stilleri bu enerjiler üzerinde çalışmazken Ferverdiş oldukça özel bir şekilde çalışır. Bu, Ferverdiş’in diğer sistemlerden üstün olduğu anlamına gelmez ancak hissedilir derecede farklı bir çalışma tarzı vardır.
Ferverdiş genel olarak, gezegenlerden aldığımız enerjilerden, ihtiyaç olanı almamızı sağlayıp, gereğinden fazla olanlarını temizleyerek varlığımızın enerjisel dengesini korur.
Geleneksel Reiki sistemlerinden daha hassas ve derin konular üzerinde de çalışır. Genel olarak; her bir çakra, fiziksel, zihinsel, duygusal konularda oldukça etkindir.
Ferverdiş, diğer tüm Reiki Sistemleri gibi enerjisel bir denge oluşturmayı hedefleyen bir sistemidir. Enerji her zaman ihtiyaç olan bölgeye ve ihtiyaç olduğu kadar alınır. Bu dengeyi kurmak için bir çaba harcamak zorunda değilsiniz. Gerektiği yere gerektiği kadar alınır ve o an için durur. Bu yüzden denge ve uyum kendiliğinden sağlanır.
Ferverdiş Enerjisini kullandıkça, hangi hasta için hangi uygulamaları yapacağınız konusunda bilgelik kazanacaksınız ve sezgileriniz sizi en iyi yöntemi uygulamaya yönlendirecektir.

  • Bu sistem sadece Usui Reiki Masterları tarafından alınabilir.


 
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret860105
SHOPIER

Site Haritası