REİKİ

Orb Of Life (Yaşam Küresi)

ORB OF LIFE (YAŞAM KÜRESİ)

Yaşam Küreniz varsayılan olarak, başınızın üstünde, yaşam gücü ile vücudunuzu doyurmak için çalışmaya başlar. Küreye herhangi bir talimat vermeniz gerekmez , Yaşam Gücü haftanın 7 günü, günün 24 saati sürekli bir akış sağlamak için oradadır.

Ayrıca, sürekli olarak negatif enerjilerilerden sizi koruyacaktır. Ama isterseniz, ona ayrıntılı talimatlar vermeyi seçebilirsiniz. Temelde Yaşam Küresine talimatlar verilme şekli oldukça basittir; Ne yapmak istiyorsanız, kendi sözlerinizle, en yakın arkadaşınızla konuşur gibi bunu söyleyin ve izleyin.

Örnekler: “Yaşam Küresi, Çakralarımı tek tek temizle lütfen.” “Yaşam Kürem, lütfen bu (su / kolye / herhangi bir nesne…)’yi Yaşam Gücü ile şarz et.” (Sonra 30 saniye bekleyin) yaşam gücü nesneniz hazır! “Yaşam Kürem, Yaşam Gücü ile bu odayı doldur lütfen.” “Yaşam Kürem, negatif enerjileri bu odadan temizle lütfen.”

Başkalarına şifa aktarırken, Küre kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için sadece ne istiyorsanız onu söyleyin. Örnekler: “Yaşam Kürem, (alıcının adı)’nın ihityacı olan yaşam gücünü verir misin. “ “Yaşam Kürem, (alıcının adı)’nın Çakralarını tek tek temizle lütfen.”

Küre işini yaptıktan sonra, başınızın üzerindeki konumuna geri dönecektir. Ondan başka bir şey istemediğiniz sürece başınızın üzerinde çalışmaya devam edecektir. İhtiyacınız olan yaşam enerjisinin çokluğuna Küreyi kullanım sıklığına göre zaman zaman kürenizi 3-5 gün kullanmayarak şarz olmasınıa izin verebilirsiniz. … ve daha çok yönlü kullanım alanlarını keşfetmek için sizi yönlendirmesine izin verebilirsiniz.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam162
Toplam Ziyaret854724
SHOPIER

Site Haritası