REİKİ

Reiki Grandmaster Isık Seviyeleri

REIKI GRANDMASTER (5-18) IŞIK SEVİYELERİ

Grandmaster Işık Seviyeleri, Sensei Usui tarafından öğretilmemiştir. Usui reikiden farklı olarak daha sonra Reiki Ustalarının meditasyon yolu ile kanallık ettikleri, oldukça güçlü frekanslardır. Grandmaster Seviyeleri; Uygulama Teknikleri içerse de genel uygulama; sembolleri kullanarak meditasyon yolu ile sınırsız olasılıkta var olan kişiye özel şifa tekniklerini keşfetmek. Tüm seviyelerin ortak yönü, Ruhsal Bilgeliğin gelişmesinde miheng taşları oluşlarıdır. Her bir Işık Seviyesi için ihtiyacınız olan bilgi donanımı içinizde saklı ve gelişen bilgeliğiniz size bu gerçeklik kapılarının açılmasına imkan tanır.

Dai Cho Wa & Dai Fa Shu Anlamı : Muhteşem Uyum & Muhteşem Ayrılma Grandmaster 5. ve 6. Seviyeler, Almanya'da bir Reiki ve aynı zamanda bir Chi Gong Ustası tarafından kuruldu. Semboller daha sonra İngiltere ve Kanada'da Reiki Ustaları tarafından meditasyon sırasında kanalize edildi

Dai Ji Yu & Dai Hey Wa Anlamı : Büyük Özgürlük & Büyük Barış *Grandmaster 7.Seviye Sembolü ''Dai Ji Yu'' düşüncelerimizi netleştirmek, diğer kalıplaşmış düşüncelerden kurtulmak ve kendimizi kabullenmek konusunda yardımcı olur. Dai Ji Yu, sizi madde ve kişi bağımlılıklarından kurtarır. Kendi içinizdeki şans kaynağını ve evrensel yaşam enerjisi ile bağlantınızı bulmayı öğrenirsiniz.

Dai Fu Kü Anlamı : Büyük Mutluluk Kurucusu : Severarina Da Silva REIKI GRANDMASTER 9. IŞIK SEVİYESİ Grandmaster Reiki 9. Derece büyük ve gerçek mutluluğun kapılarını açmaya, derin bir anlayış, şans ve bolluk-bereket getirmeye başlar. Bu 9. seviye, şans enerjileri ve büyük bir mutluluk ile ruhsal bağlantı kurmak için hizmet eder.

Dai Chi Kara Anlamı : Büyük Güç, Cesaret Kurucusu : Severarina Da Silva REIKI GRANDMASTER 11. IŞIK SEVİYESİ Sembol, Yaşamınızda sizi engelleyen kalıplaşmış, üzerinize yapışmış negatif enerjileri güçlü bir şekilde temizlemeye yarar.

Dai Ai Anlamı : Büyük Gerçek Aşk Bu seviyede, büyüyen Allah sevgisi sayesinde korkuların üstesinden rahatlıkla gelinir. Endişe ve kaygıların engellediği yollar açılmaya başlar. Reiki Grandmaster 12.sembol ile çalışmak benim en favori uygulamalarımdan biridir. Sembolün enerji frekansı kalp çakra merkezli çalışır.

Dai Moku Anlamı : Büyük Göz, Görü 14.Grandmaster Sembolü Dai Moku ile yapılan meditasyon durugörü yeteneğini geliştirir.

Dai Michi Anlamı : Büyük Yol 15.Grandmaster Sembolü Dai Michi ile yapılan meditasyon, bize doğru yolumuzu, yaşam amacımızı gösterir.

Dai Kei Anlamı : Büyük Öngörü (vahiy) 16.Grandmaster meditasyon yolu ile aldığınız sembol ile yapılan meditasyon, o anda orada olmayanı, dünyada geçmiş ve geleceğindeki değişimlerle ilgili görüler(vahiy) kazanılır. İlham yolu ile iç sesiniz size güçlü bir şekilde fısıldamaya başlar.

Dail Ji Anlamı : İlahi Tapınak Bizi manevi alemlere bağlamaya başlar, orada da gerçekten daha gerçek yaşadığımızı görmeye başlarız.

Dai Tetsu Anlamı : İçsel Olgunluk ve Ruhsal Bilgelik 18. seviye ile nihayet bulan grandmaster serisinin bu son seviyesi, bir anlamda 17.seviyenin devamı ve tamamlayıcısıdır.

GRANDMASTERLİK SEVİYELERİNİN BİZE KAZANDIRDIKLARI


KARMALARIMIZI TEMİZLEYEBİLİRİZ: Yaşadığımız tüm karmalarını temizleyebilme yeteneğini edinerek bunu hem hendimize hem başkalarına uygulayabiliiriz.

REİKİ LASER TEKNİĞİ İLEŞİFANIN GÜCÜNÜ ARTTIRABİLİRİZ.: Dai Sho Wa
ve Dai Fa Shu sembolleri ile enerji bir noktada yoğunlaştırılıp, 2-3 saniye içinde şifa gönderilecek kişiye/yere bir anda şifa gönderilebilir. böylece hem zamandan kazanılır hem de şifa enerjisinin yoğunluğu artar.

ŞİFACILIKTA FREKANSINIZ YÜKSELİR: Grandmaster’lık aşaması ile enerji seviyeniz oldukça yükselir.

ASTRAL SEYAHAT: Grandmaster’lık aşamasının DAI SHO WA ve DAI FA SHU sembolleri ile astral seyahat daha kolay yapılabilmektedir..

İLAHİ KORUMA ÇEMBERİ OLUŞTURABİLİRİZ: Dai Fa Shu sembolü ile ilahi bir koruma çemberi oluşturulur. Bu koruma çemberiyle herşey tüm negatif enerji, olgu ve olaylardan korunabilir.

Reiki Grand Master seviyeleri 5. seviyeden 18. seviyeye kadardır. Bu aşamalar şöyle sıralanmaktadır:

5. Aşama: BÜYÜK HARMONİ
6. Aşama: BÜYÜK PAYLAŞIM
7. Aşama: BÜYÜK ÖZGÜRLÜK

8. Aşama: BÜYÜK BARIŞ

9. Aşama: BÜYÜK GERÇEK MUTLULUK
10. Aşama: BÜYÜK UMUT

11. Aşama: BÜYÜK GÜÇ
12. Aşama: BÜYÜK SEVGİ

13. Aşama: BÜYÜK ÖĞRETİ
14. Aşama: KENDİNİ TANIMA
15. Aşama: YAŞAM YOLU

16. Aşama: BİRLİK

17. Aşama: ZAMAN VE MAKAN ÖTESİ YOLCULUK

18. Aşama: RUHSAL BİLGELİK

Gerekli şartlar:
Kişinin;
_ Usui Reiki 3b ( Master Teacher) aşamasında olması ve bunu bir sertifika ile kanıtlaması
_ Usui Reiki Master Teacher uyumlaması üzerinden en az 6 aktif ay geçmiş olması
_ Kendisini Usui Reiki ekolüne adayarak, öğrenci eğitimi veya Şifacılık yolunda ilerlemeyi istemesi
_ Reiki öğretmenliği veya aktif Şifaclık deneyimi olması

Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret848107
SHOPIER

Site Haritası