REİKİ

Etheric Cord Flush Empowerment(Eterik Kordon Akımlarını Güçlendirme)

ETERİK KORDON AKIMLARI – GÜÇLENDİRME
(ETHERIC CORD FLUSH EMPOWERMENT)

      Biz her zaman diğer insanlarla, hayvanlarla, yaşadığımız alanlar ve cansız varlıklarla Enerjisel bağlar kurmak durumundayız. Duru görü sahibi olanlar bu eterik kordonları ince enerjisel teller ya da iplikcikler olarak tanımlarlar. Sağlıklı bir eterik kordan genellikle Kalp çakradan bağlanır, Negatif olanlarsa diğerlerinden; Genellikle Solar Pleksus, mide, karın, hatta dalak .

      Negatif Kordonlar farklı şekillerde oluşabilirler. Örneğin Enerjisel Vampirler olarak tanımladığımız insanlar, istemleri dışı sizinle eterik bir bağ oluşturup, bu kordon aracılığı ile sürekli enerjinizi boşaltabilirler. Ayrıca birbirine bağlı arkadaş, eş, aile bireyleri gibi insanlar birbirine eterik bağlarla sıkı sıkıya bağlıdırlar, ve sürekli bir aktarım söz konusudur. Bu kordonlara ister tam anlamı le isterse de mecazi olarak inanıyor olalım; Onları düzenli bir şekilde dışarıdan gelen enerjilerden temizlemek en iyi fikir.

      Eterik Kordon Akımlarını güçlendirmek ya da başka bir deyişle yıkamak bu temizlik için oldukça kolay ve etkili bir yoldur. Eterik Kordon yıkama Şu şekilde çalışacaktır. İlk olarak bağlı olan Negatif kordonları koparmaya çalışacaktır. İkinci olarak kopmayanları iyileştirecektir, bu ayrıca eterik kordonun diğer ucundakini de iyileştirmek için bir adımdır. Çoğu negatif kordonlar Eterik Kordon yıkama ile eriyip gider ancak bazıları vardır ki , kişi bireysel olarak bunları koparmak istemez, bu nedenle şifalandırılırlar. Elbette kişi ne kadar çok isterse bu eterik bağların kopmasını o derece daha kolay olacaktır.

Yararları :

Kullanımı hızlı, kolay ve etkilidir.

1) Arttırılmış (yükseltilmiş) bir enerji ve Sağlık,
2) Daha fazla hafiflemiş ve topraklanmış olma hissi,
3) Başkalarına ait olan negatif duygulardan kopma ve kendinle daha çok uyum içerisinde olma.

 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret848109
SHOPIER

Site Haritası