REİKİ

Reiki Uygulamasında Hissedilen DurumlarREİKİ UYGULAMALARI SIRASINDA OLUŞABİLECEK DURUMLAR

 

ÜRPERMEK

BU HİSSİYAT GENELDE İLTAHAPLANMAYI İŞARET EDER.OMUZLARA KADAR UZANAN ÇOK YOĞUN ÜRPERTİ GENELDE ŞİDDETLİ İLTAHAPLANMAYA İŞARET EDER.REİKİ BU DURUMLARDA GÜÇLÜ BİR DESTEKTİR VE DAHA AZ ŞİDDETLİ DURUMLARDA TEK BAŞINA ETKİLİDİR.

 

GÜÇLÜ MANYETİK ÇEKİM

BU HİSSİYAT BÜYÜK OLASILIKLA REİKİ ENERJİSİNİN BU BÖLGEDE ACİLEN GEREKLİ OLDUĞUNU VE HEMEN KABUL EDİLECEĞİNİ GÖSTERİR.

 

ENERJİ İTİŞİ

BURADA BÜYÜK İHTİMAL İLE CANLILIĞI VE YAŞAM ENERJİSİNİ ENGELLEYEN ESKİ DERİN KÖKLÜ BİR BLOKAJ VARDIR.BU TİP BLOKAJLAR VÜCUDUN YAŞAMSAL SÜRECİ İLE BAĞLANTILIDIR.BURDA ENERJİ ÇALIŞMALARI İLE GÜÇLÜ POZİTİF OLUMLAMA YAPILMASI TAVSİYE EDİLEBİLİR.

 

ENERJİ AKIŞI

BU HİS KİŞİNİN ENERJİYİ HİÇBİR BLOKAJI OLMADAN YOĞUN HİSSEDİŞİDİR.

 

KESKİN AĞRI

BU HİSSİYAT DAHA ÖNCE ÇATIŞMA İLE BASTIRILMIŞ DUYGULARIN,GENELDE AĞRI SEBEBİ OLABİLİR.

 

HAFİF AĞRI

BU HİS HALEN BİLİNÇALTINDA OLAN,FAKAT SERBEST KALMAYA HAZIR ESKİ BİR BLOKAJDIR.OLUMLAMALARLA ENERJİÇALIŞMALARINDA BU BLOKAJLARDAN TEDAVİ EDEBİLİRSİNİZ.

 

AĞRI SAPLANMASI

SERBEST KALMAYA HAZIR ANCAK HENÜZ CEVRESEL ENERJİ SİSTEMİ İLE BÜTÜNLEŞMEMİŞ ENERJİ YAPISIDIR.BU DURUMDA DÜZENLİ ENERJİ ALINMASI TAVSİYE EDİLEBİLİR.

 

REİKİ TEDAVİSİNDE OLUŞABİLECEK DUYGU VE TEPKİLER

 

         REİKİ ENERJİSİ,ALGILAMA KABİLİYETİNİ GÜÇLENDİRDİĞİ İÇİN, BİR REİKİ TEDAVİSİ ESNASINDA , REİKİ ALICISI VE VERİCİSİ DEĞİŞİK DENEYİMLER EDİNEBİLİR . REİKİ’NİN TÜM DÜZEYLERDE ETKİLİ OLDUĞU VE REİKİ ENERJİSİ ARACILIĞI İLE SORUNLARIN ESAS KAYNAKLARINA İNEBİLDİĞİMİZİ HATIRLATMAK İSTERİZ. ZİRA ASIL SORUN, BEDENSEL SEMPTOMLARIN ÇOK ÖTESİNDE YATIYOR OLABİLİR.

          TEDAVİ ESNASINDA, REİKİ VERİCİ VE ALICISININ,SOĞUK, KARINCALANMA, TİTREŞİM GİBİ DEĞİŞİK İÇSEL VE DIŞSAL ALGILAR YAŞAMALARIMÜMKÜNDÜR. SIKCA, TÜM BEDENİ KAPLAYAN VE ELEKTİRİK ÇARPMASINA BENZEYEN BİRTİTREME DUYUMSANIR. EĞER ÇOK ENERJİ AKARSA TER BOŞALMALARI OLABİLİR. BUREAKSİYONLAR GENELDE DALGA DALGA YAŞANIR, BİR KAÇ DAKİKA SÜRER VE SONRA TAMAMEN BİTER.

            TEDAVİ ESNASINDA GEĞİRME, HIÇKIRIK,ESNEME, UYUMA VEYA ÖKSÜRÜK MEYDANA GELİRSE BU, VÜCUDUN HEMEN ARINMAYABAŞLADIĞINI GÖSTERİR. BÖYLE BİR DURUMDA BU , REAKSİYONLAR OLDUĞU GİBİ KABULEDİLMELİ, KESİNLİKLE BASTIRILMAMALIDIR.

            REİKİ ALICISINDA GÜLMEK VEYA AĞLAMAKGİBİ DUYGULAR ORTAYA ÇIKARSA, KİŞİ SAKİNLEŞİNCEYE KADAR AYNI POZİSYONDA KALMALIDIR.

             SICAKLIK VE SOĞUKLUK OLMAK ÜZERE İKİ TİP ALGI ÇOK SIK YAŞANIR. SICAKLIK – ISI HİSSİ, VÜCUDUN BU BÖLGESİNDE KISA SÜRE İÇİN ÇOK ENERJİ GEREKTİĞİ HALLERDE DUYUMSANIR .SOĞUKLUK İSE, ÇOK MİKTARDA VE UZUN SÜRELİ REİKİ ENERJİ İHTİYACININ GÖSTERGESİDİR. BU GİBİ DURUMLARDA, SÖZ KONUSU BÖLGENİN ESKİYE DAYALI BİR PROBLEM NOKTASI OLDUĞUNU DENEYİMLEMİŞİZDİR .(ÖRNEĞİN ESKİ AMELİYAT İZLERİ, ESKİ RUHSAL SORUNLAR, GEÇMİŞTE YAŞANMIŞ AĞIR BİR KAZA VE YARALANMALAR GİBİ)

            ALICI VE VERİCİ AYNI HİSLERİ PAYLAŞMAK ZORUNDA DEĞİLDİR. GENELDE REİKİ ALAN KİŞİ DAHA FAZLA DUYGU YAŞAR . İKİSİ, BAZEN EŞ ZAMANLI “IŞIK VE RENKLE DOLUP TAŞMA” HİSSİ YAŞAYABİLİRLER .

          SIK SIK TUVALETE ÇIKMAK DIŞKI VEYA İDRARDA DEĞİŞİM ARINMA REAKSİYONLARIDIR. DAHA FAZLA SU İÇME İHTİYACI VE TERLEME, TİPİK ŞİFA REAKSİYONLARIDIR.

            ESKİ PROBLEMLİ BÖLGELER İLE YENİ YARALANMIŞ BÖLGELERDE, KISA BİR SÜRE İÇİN AĞRI HİSSİ OLUŞABİLİR. BU DURUMDA BİR ŞİFA REAKSİYONU VEYA İYİLEŞMEDEN ÖNCEKİ KÖTÜLEŞMEDEN SÖZ EDİLEBİLİR. EDİNİLEN DENEYİMLERE GÖRE, BU HASSASİYET NORMALDE BİRKAÇ DAKİKA İÇİNDE GEÇERKEN, ESKİ VE KRONİK RAHATSIZLIKLARDA DAHA UZUN SÜREBİLİR.BU NOKTADA, KONUNUN BEDENSEL İHTİYAÇLAR DIŞINDA, ZİHİNSEL VE RUHSAL BLOKAJLARLA DA İLGİLİ OLDUĞUNU FARKINA VARILMASI ÇOK ÖNEMLİDİR. REİKİ ENERJİSİ BU BLOKAJLARLA KARŞILAŞTIĞINDA ,BİR DUVARA ÇARPMIŞCASINA ONU YIKMAYA ÇALIŞIR, ZİRA YAŞAYAN ENERJİ AKMAK İSTER VE ZORUNDADIR. BU GİBİ DURUMLARDA REİKİ ALICISI, OLAYI BURDA TARİF EDİLDİĞİ GİBİ DENEYİMLER.

             BİR ORGANİZMA TEMELDE DENGE VE UYUM İÇERİSİNDE OLMAK İSTER. RAHATSIZLIK VEYA HASTALIKLAR ANCAK ,KİŞİNİN BU DENGEYİ YİTİRMESİ SONUCU OLUŞUR . REİKİ ENERJİSİ İSE BEDENSEL, ZİHİSEL VE RUHSAL DENGE İLE UYUMU TEKRAR SAĞLAR. ENERJİ AKIŞININ GÜCÜ ALICININ İHTİYACINA GÖRE AKAR. REİKİ TÜM DÜZEYLERDE ETKİ ETTİĞİ İÇİN, PEK ÇOK KİŞİDE RUHSAL BİR GELİŞME YAŞANIR .

          

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam153
Toplam Ziyaret854715
SHOPIER

Site Haritası