REİKİ

Angelic Light (Melek Işığı) İnisiyasyonu


ANGEL LIGHT (MELEK IŞIĞI UYUMLAMASI)

 

         Angel Light (melek ışığı) inisiyasyonu çok güçlü uyumlamalardır. Meleklerle çalışır.Bu uyumlama için Meleklerle birlikte çalışmayı istemekten başka bir ön koşul yoktur. Melekler, daha yüksek titreşimli bir bilinçtendir ( ilahi ya da tanrısal ) . Onların kaderleri yoktur ve daha alçak üzeylere ait alçak titreşimli olumsuz duygular barındırmazlar.Onlar, saf ışığı ve sevgiyi taşıyan YAKIN DOSTLARIMIZDIR.


         Bu uyumlama, bir hazırlanma alıştırması ve 4 çeşit uyumlama içerir:


ÜÇÜNCÜ GÖZ UYUMLAMASI 

         Üçüncü Göz Uyumlamasının değişik inanç türlerine göre şekilleri vardır; biz Doğu’ya ait mandalayı kullanacağız. Mandala, daire şeklindedir ve evreni, bütünlüğü simgeler. Mandala birçok insan tarafından kendilerini meleklerle aynı frekansa getirebilmek için kullanılmıştır.

 

TAÇ ÇAKRA UYUMLAMASI

         Bu uyumlama meleklerden gelecek mesajları ve şifaları direkt olarak alabileceğiniz temiz bir kanal açmayı hedefler.

 

KALP ÇAKRASI UYUMLAMASI

         Kalp çakranızı açar, ki bu herhangi bir iyileştirme enerjisiyle çalışmada oldukça önemlidir. Bu uyumlama, tohumu eker ve enerjiyi meditasyon ve pratikle geliştirmek kişiye kalır.

 

MELEK UYUMLAMALARI

         Sizi direkt olarak ruhani bir varlıkla ya da yeni bir rehberle yani bir meleğin rehberliğiyle bağlamayı amaçlar. Bu sonuncu uyumlamadır ve en önemlisidir. Burada açık ve hazır duruma gelirsiniz. Şifayı aktarmayı, rehberlik almayı ve tanrısal varlıklarla iletişim kurmayı öğrenirsiniz. Melekler varlıklarını fark ettirirken sizin üstünüzden akan saf sevgi ve enerji dalgalarını hissetmeniz çok doğaldır.

          

         Bu eğitim ve uyumlama hakkında bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret848107
SHOPIER

Site Haritası