REİKİ

Golden Triangle Healing SystemGOLDEN TRIANGLE – ALTIN ÜÇGEN ŞİFA SİSTEMİ

         Golden Triangle 1986 yilinda James Purner tarafindan derin Budha meditasyonu esnasinda gelen vizyonlarla ortaya çıkartılmış bir sistemdir.

         Öğrenilmesi ve uygulaması çok kolay olan bu sistem, diğer şifacılık sistemleri/enerji teknikleri ile beraber kullanılabilmektedir.

         Bu Mısır enerji sistemine bir Golden Triangle eğitmeni tarafından uyumlandıktan sonra, enerjiyi göndermek için, enerjinin bedeninizden akmasına niyet edersiniz veya 3. gözünüzün olduğu yerde alın çakranızda ALTIN ÜÇGENİ ya da PİRAMİDİ görür ya da hissedersiniz. Böylece enerjiyi harekete geçirerek kendinize veya bir başkasına şifa verebilirsiniz. Bu enerji tekniği astım, AIDS, kanser, kalp, alerji gibi bazı kronik hastalıkların tedavisini çok yoğun destekler.

         ALTIN ÜÇGEN enerjisi kişilere uzaktan da etkili olarak gönderilebilir. Zamandan ve mekandan bağımsız
çalıştırılabilir. Hem enerjiyi gönderenin, hem de enerjiyi alanın içinde çok güzel duygular yaratır.Uyumlandıktan sonra sizde başkalarını bu enerjiye uyumlayabilirsiniz. Bu konularda hiç bir tekniğin eğitimini almamış olsanız bile, ilk şifacılık çalışmanıza bu enerji ile başlayabilirsiniz.

         Bu enerji sistemine uyumlandıktan sonra, enerjiyi harekete geçirerek, kendinize ve başkalarına şifa verebilirsiniz. Altın Üçgen enerjisini devamlı kullanırsanız ve enerjiyi üçüncü gözünüzün önünde canlandırırsanız, zihinsel ve telepatik özelliklerinizi artırmanıza da yardımcı olur. Bu sistemle fiziksel düzeyden çok fiziksel sorunların kaynağının yattığı ruh düzeyinde çalışırsınız.

         Bu sistemi diğer şifacılık sistemleriyle beraber ya da tek başına kullanabilirsiniz. Altın Üçgen enerjisi çok özel bir enerjidir ama bütün diğer enerji sistemleriyle beraber uyumlu çalışır. Diğer enerji sistemlerinin şifa etkilerini yüzde yüz artırır.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret848102
SHOPIER

Site Haritası